Loader image

Jak masowo włączyć lub wyłączyć produkty w sklepie Sellingo?

 • Jak masowo włączyć lub wyłączyć produkty w sklepie Sellingo?
  Edytowanie wielu produktów bywa bardzo męczące i czasochłonne. Na szczęście nie musisz edytować każdego produktu osobno. W sklepie Sellingo znajdziesz narzędzie szybkich zmian, które pozwoli Ci między innymi masowo włączać i wyłączać produkty. Dzięki temu możesz na przykład włączyć wszystkie produkty z wybranej kategorii i oszczędzasz czas.

  Pamiętaj:
  Włączony produkt będzie widoczny w sklepie oraz kanałach sprzedaży, w których go dodasz. Można wtedy dokonać jego zakupu. Wyłączony produkt jest widoczny tylko dla administratora i nie można go kupić.

  Jak włączyć lub wyłączyć produkty?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. Przejdź do Asortyment ⇨ Produkty.
  3. Zaznacz produkty.
  4. Wybierz jedną z opcji.
  5. Następnie kliknij Wykonaj.
  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak zmienisz szablon

  Zobacz jak masowo zmienisz ceny

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).