Loader image

Jak łączyć produkty w sklepie ?

 • Jak łączyć produkty w sklepie ?
  W sklepie internetowym możesz łączyć ze sobą różne produkty, które są ze sobą powiązane. Dzięki temu, gdy klient przegląda jeden produkt, automatycznie zobaczy propozycję innych, powiązanych produktów. 
  Powiązania pozwalają promować zbieżne produkty w sklepie i wspierają cross-selling. Produkty powiązane to takie, które mają jakiś związek z innymi sprzedawanymi przez Ciebie produktami.
  To świetny sposób, by zachęcić go do zakupu większej liczby produktów z Twojej oferty. Przykładowo, jeśli oferujesz odkurzacz marki Karcher i masz w sprzedaży akcesoria do tego odkurzacza, możesz je ze sobą połączyć. Klient, oglądając odkurzacz, zobaczy również dostępne akcesoria, co zwiększa szansę na ich zakup.

  Instrukcja łączenia produktów:

  1. Zaloguj się do swojego Panelu Administracyjnego sklepu. 

  2. Wybierz zakładkę Asortyment i kliknij Produkty
   
  3. Wybierz produkt, który chcesz edytować, klikając ikonę ołówka

   

  4. Przejdź do zakładki Powiązane i kliknij Dodaj powiązanie


  5. Wpisz nazwę produktu w pole Produkt. Gdy zaczniesz wpisywać tekst pojawią się podpowiedzi produktów. Jeśli chcesz, aby produkty wyświetlały się wzajemnie jako połączone, zaznacz kwadracik Krzyżowo.   


  6. Po dodaniu powiązań, kliknij Zapisz.  


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak dodasz nowy produkt
  Jak dodać nowy produkt?

  Dowiedz się jak skopiować produkt
  Jak skopiować produkt w sklepie Sellingo?  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).