Loader image

Jak działają Rabaty Indywidualne dla Klientów?

 • Jak działają Rabaty Indywidualne dla Klientów?
  Aby przypisać rabat procentowy dla wybranego klienta wystarczy:

  1. Zalogować się do Panelu Administracyjnego Twojego sklepu.

  2. Przejść do edycji wybranego klienta, a następnie w polu Rabat Procentowy uzupełnić wartość procentową rabatu.

  3. Zapisać zmiany w karcie klienta.

  Widzimy więc, że przypisanie rabatu do klienta jest niezwykle proste. Zaraz przed bądź po przypisaniu rabatu do klienta należy ustawić odpowiednią formę rabatowania cen w sklepie. Należy to zrobić w karcie Reklama ⇨ Kody Rabatowe ⇨ Ustawienia.


  Wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji:

  a) Rabaty i promocje nie łączą się
  Po zaznaczeniu tej opcji naliczany będzie jedynie korzystniejszy rabat np. klient posiada przypisany rabat 30%, a produkt ma obniżoną cenę o 15% - naliczony zostanie więc rabat 30%. W produktach objętych promocją rabat odliczony zostanie od ceny przed promocją, a jeżeli promocja będzie korzystniejsza to rabat indywidualny nie zostanie uwzględniony.

  b) Rabaty i promocje nie łączą się, z wyjątkiem gratisu
  Po zaznaczeniu tej opcji naliczany będzie jedynie korzystniejszy rabat, a oprócz tego możliwe będzie wybór gratisu.

  c) Rabaty i promocje łączą się
  Po zaznaczeniu tej opcji naliczane będą obydwa rabaty, najpierw ten przypisany do klienta, np. 30%, także od ceny promocyjnej, a następnie kod rabatowy podany w koszyku np. na 15%.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz, jak przypiszesz rabat
  Jak przypisać indywidualny rabat do klienta?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).