Loader image

Jak dodać różne zdjęcia tego samego produktu na różnych sklepach i ofertach Allegro/eBay?

 • Jak dodać różne zdjęcia tego samego produktu na różnych sklepach i ofertach Allegro/eBay?
  Dużym udogodnieniem, jakie daje nam Sellasist jest możliwość umieszczania różnych zdjęć tego samego produktu na różnych kontach Allegro/eBay i w różnych sklepach. Skraca to czas potrzebny na zróżnicowane opisanie tego samego produktu sprzedawanego w różnych miejscach. Mamy bowiem wszystkie potrzebne zdjęcia zgromadzone w jednej galerii, przypisanej do konkretnego towaru.

  By dodać różne zdjęcia tego samego produktu do np. dwóch aukcji Allegro, należy:

  • Otworzyć kartę Galeria zdjęć w karcie produktu.
  • Następnie oznaczyć zdjęcia, które chcesz umieścić na koncie Allegro *****
  • Kliknąć znajdujący się po prawej stronie, na górze, niebieski klawisz USTAW WIDOCZNOŚĆ ZDJĘCIA.
  • Zaznaczyć, której aukcji mają dotyczyć wybrane zdjęcia i zapisać zmiany.

  Dodatkowo kolorowe paski informują nas, które zdjęcia są przypisane do których kont i sklepów. Kolor konta wybieramy przy integrowaniu konta Allegro z Sellasist.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).