Loader image

Jak dodać i subskrybować kalendarz e-commerce od eSprzedaż?

 • Jak dodać i subskrybować kalendarz e-commerce od eSprzedaż?
  Nasz kalendarz pozwoli Ci być zawsze na bieżąco z najważniejszymi datami dla e-commerce! Zasubskrybuj kalendarz e-commerce i dodaj go do swojego kalendarza Google.

  Zaplanuj swoje przyszłe kampanie reklamowe dzięki naszemu kalendarzowi świąt e-commerce! Zwiększaj swoją sprzedaż z naszym kalendarzem! Sprawdź nasze porady i nie przegap żadnej okazji do utworzenia swojej promocji i materiałów reklamowych.

  Jak zasubskrybować kalendarz?


  Zasubskrybuj nasz kalendarz e-commerce i zobacz wszystkie najważniejsze wydarzenia branży e-commerce w swoim kalendarzu Google!


  Subskrybuj kalendarz e-commerce: Kalendarz Google świąt e-commerce od eSprzedaż

  (kliknij w link będąc zalogowanym na koncie Google, a następnie kliknij "Dodaj")  Jak dodać kalendarz do swojego konta Google?

  Najpierw zaloguj się na swoje konto Google. Kalendarz możesz dodać do swojego konta Google na dwa sposoby:

  Sposób nr. 1:

  1. Otwórz Kalendarz Google na komputerze.
  3. W wyświetlonym popupie kliknij w przycisk: Dodaj.  4. Kalendarz pojawi się po lewej stronie w sekcji „Inne kalendarze”.

  Sposób nr. 2:

  1. Otwórz Kalendarz Google na komputerze.
  2. Kliknij Dodaj inne kalendarze (Ikona +).


  3. Wybierz Z adresu URL.


  4. Wpisz adres kalendarza w polu. Adres musi być podany jako link ICAL. Wklej tam adres iCal: https://calendar.google.com/calendar/ical/k1i62g0ctium86uto72tfbvem4%40group.calendar.google.com/public/basic.ics
  5. Kliknij Dodaj kalendarz. Kalendarz pojawi się po lewej stronie w sekcji „Inne kalendarze”.  Uwaga: do pojawienia się zmian w Kalendarzu Google może upłynąć nawet 12 godzin.  Subskrybuj kalendarz w Outlook!

  Subskrybuj nasz kalendarz e-commerce w Outlook: Sprawdź jak to zrobić

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).