Loader image

Czym są i jak działają Powiązania w Produktach? Jak powiązać produkty w sklepie internetowym Sellingo?

 • Czym są i jak działają Powiązania w Produktach? Jak powiązać produkty w sklepie internetowym Sellingo?
  Powiązania pozwalają promować zbieżne produkty w sklepie i wspierają cross-selling. Produkty powiązane to takie, które mają jakiś związek z innymi sprzedawanymi przez Ciebie produktami. Na przykład posiadając w ofercie odkurzacz marki Karcher i akcesoria do takich odkurzaczy możesz je powiązać ze sobą nawzajem. Dzięki czemu klient, który ogląda jeden z powiązanych produktów, zobaczy pod jego opisem także pozostałe. W ten sposób możesz polecić jedne produkty przy sprzedaży innych. Wzrasta więc szansa ich zakupu.

  Uwaga!

  Jeśli Twój sklep jest zintegrowany z Sellasist, produkty znajdziesz w Sellasist. Powiązania również ustawisz wtedy w Sellasist. Zobacz pomoc Sellasist ⇨  Jak dodać powiązanie?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.

  2. W zakładce Asortyment kliknij Produkty.


  3. Edytuj wybrany produkt klikając ikonę ołówka.
  4. Przejdź do zakładki Powiązane i kliknij Dodaj powiązanie.

  5. Znajdź produkt wpisując jego nazwę. Opcjonalnie możesz też zaznaczyć kwadracik tworzący powiązanie krzyżowe, tak, aby produkty wyświetlały się wzajemnie.

  6. Na koniec zapisz zmiany.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak dodać nowy produkt:
  Jak dodać nowy produkt?

  Dowiedz się jak skopiować produkt:
  Jak skopiować produkt?


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).