Loader image

Czym jest mapowanie, wiązanie kategorii?

 • Czym jest mapowanie, wiązanie kategorii?
  Mapowanie kategorii to czynność pozwalająca na przypisanie kategorii jednej usługi np. Sellingo do kategorii innej usługi np. Sellasist. Poprawne zmapowanie kategorii umożliwi pobieranie zawartości jednej kategorii i zapisywanie oraz wyświetlanie jej w drugiej.

  Dla importów Allegro

  Dla importów Allegro przypisujemy kategorie Allegro do wcześniej stworzonych kategorii w Sellasist, aby umieścić asortyment importu w konkretnych działach.
  Dla sklepów zintegrowanych z Sellasist

  Dla sklepów zintegrowanych z Sellasist, poprawne zmapowanie kategorii pozwalana na wyświetlanie asortymentu z Sellasist w sklepie.
  Jak zmapować, czyli powiązać kategorie Sellingo z Sellasist?

  Dla hurtowni

  Dla konfigurowanych hurtowni mapowanie pozwala na umieszczenie asortymentu hurtowni w kategoriach stworzonych przez nas w Sellasist.


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).