Loader image

Czym jest magazyn w sklepie Sellingo? Jak masowo edytować produkty?

 • Czym jest magazyn w sklepie Sellingo? Jak masowo edytować produkty?
  Edytowanie wielu produktów bywa bardzo męczące i czasochłonne. Na szczęście w sklepie Sellingo znajdziesz narzędzie Magazyn, które pozwoli Ci łatwo i szybko dokonywać masowych zmian w produktach. Zmienisz nazwy produktów, przypiszesz je do kategorii, uzupełnisz liczbę sztuk i wiele więcej. Dzięki temu nie musisz edytować każdego produktu osobno i oszczędzasz czas. Dostępne zmiany widoczne są w tabeli, znajdziesz w niej także informację o statusie produktu.


  Gdzie znajdę magazyn? Jak edytować produkty?


  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym sklepu.

  2. Przejdź do Asortyment Magazyn.

  3. Najpierw za pomocą filtrów wyświetl produkty, które chcesz edytować. Aby zobaczyć filtry kliknij Pokaż filtry. Produkty znajdziesz wpisując m.in.: nazwę produktu, symbol, numer katalogowy, stan magazynowy, stan lub nieobecność u dostawcy oraz wybierając z listy kategorię, producenta, status. By doprecyzować wyszukiwanie możesz również zaznaczyć checkbox Pokaż warianty.


  4. Po wyświetleniu produktów wybierz, jaka ich liczba będzie widoczna na jednej stronie. Możesz wyświetlić od 25 do 500 produktów jednocześnie.

  5. Aby dokonać zmian wybranej wartości w produkcie, wystarczy kliknąć odpowiednie pole, i ją zmienić.  6. Kiedy już dokonasz zmian w produktach, zapisz je. Zrobisz to klikając przycisk na dole strony.
  Rozwijanie produktów z wariantami

  Istnieje tu także możliwość rozwinięcia produktów wraz z dostępnymi wariantami, dzięki czemu szybko uzupełnisz np. ilość sztuk danego koloru. Wystarczy zaznaczyć Pokaż warianty zaraz przy przycisku Filtruj.
  Ceny

  Jeżeli w którymś produkcie cena jest „Nie dotyczy” to znaczy, że cena zależna jest od wariantu, należy więc rozwinąć warianty i edytować w nich ceny.


  Menu

  Część z ustawień produktów zmienisz masowo posługując się rozwijanym menu. Wystarczy tylko oznaczyć których produktów mają tyczyć się zmiany, wybrać akcję w menu i kliknąć WYKONAJ.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz, więcej o szybkich zmianach:

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).