Sellingo oferuje pełną, dwustronną integrację z Allegro.pl. Zamówienia, stany magazynowe, opisy, szablony cenników oraz inne informacje przekazywane są według pełnych możliwości API Allegro. Również w kwestii importu oraz eksportu wystawionych ofert.

Dzięki integracji z Allegro wystawiasz swoje produkty z jednego wspólnego magazynu, także w różnych wariantach. Z różnych kont Allegro, korzystając przy tym ze wspólnych stanów magazynowych synchronizowanych na bieżąco. Nie stanowi to problemu, ani dla używania różnych szablonów ofert, ani dla różnych cen, opisów lub zdjęć dla każdego z kont.

Sellingo znacznie ułatwi Twoją pracę pomagając w sprzedaży internetowej na tyle, na ile tego potrzebujesz. Aktualizacja i synchronizacja stanów magazynowych produktów oraz różnych ich wariantów - po zakupie stan magazynowy aktualizuje się niemal natychmiast.

Warianty produktów - możesz tworzyć posiadające wiele cech warianty kombinacyjne np. sprzedając koszulki, możesz przygotować warianty łączące różne kolory z rozmiarami, a także długością rękawa czy materiałem. Takie rozwiązanie znacznie poprawia wygodę pracy z integracją Allegro.pl

Funkcje modułu integracji

Automatyczne synchronizacje danych umożliwiające ich aktualizację w aktywnych ofertach Dwustronna synchronizacja stanów magazynowych Możliwość globalnego ustawiania parametrów dla całej kategorii produktów Automatyczne wznawianie ofert wg. wybranych ustawień Możliwość tworzenia dodatkowych pól danych zawierających wspólne informacje dla produktów
Możliwość łączenia zamówień pochodzących od tego samego klienta jeżeli ich status to Nowe Wybór informacji, które mają być synchronizowane dla danej oferty Możliwość importu aukcji Allegro do Sellingo Ustawienia dla osobnych cen odpowiadających kanałom sprzedaży Masowe uzupełnianie parametrów Allegro
Najważniejsze funkcje integracji z Allegro to:
 • Możliwość pobrania, importu wszystkich aukcji Allegro do Sellingo.
  Do Sellingo pobierzesz w postaci produktów wszystkie swoje oferty wystawione na Allegro. Możesz zaimportować produkty z wielu kont Allegro.
 • Masowe wystawianie aukcji.
  Nie tylko hurtowo wystawisz swoje oferty ale i zaplanujesz ich wystawienie w wybranym dniu i godzinie.
 • Automatyczne wznawianie aukcji po uzupełnieniu stanu magazynowego produktu.
  Sellingo automatycznie wystawi dla Ciebie aukcje ponownie po ich zakończeniu jeżeli stan magazynowy produktu zostanie uzupełniony, a oferta została wcześniej wystawiona z opcją wznawiaj do wyczerpania zapasów.
 • Wystawianie aukcji Allegro z produktu zamieszczonego w asortymencie.
  Bez potrzeby tworzenia i szykowania aukcji dla każdego z produktów osobno. Po prostu wybierz produkt umieszczony wcześniej w asortymencie, a przy wystawianiu wybierz odpowiednie szablonu stworzone wcześniej. Wszystkie informacje, dzięki zmiennym, uzupełnią się w szablonie o informacje zawarte w karcie wystawianego produktu.
 • Sprawdzanie opłat za wystawianie aukcji Allegro.
  Podsumowanie opłaty Allegro za wystawienie danej oferty wyświetlane jest w trakcie umieszczania jej na Allegro.
 • Specyficzne parametry dla przedmiotów w zależności od kategorii.
  Zupełnie jak na Allegro - w Sellingo znajdziesz wszelkie możliwe ustawień pozwalające na jak najkorzystniejsze wystawienie przedmiotu z pełną listą informacji. Parametry możesz nie tylko zdefiniować dla każdego z produktów osobno ale i globalnie dla całej kategorii.
 • Obsługa wielu kont Allegro jednocześnie.
  Posiadasz wiele kont Allegro? W Sellingo z jednego miejsca obsłużysz wszystkie swoje zamówienia. Dzięki Sellingo możesz także ustawić w jakiej cenie produkt zostanie wystawiony na jednym koncie Allegro, a w jakiej na drugim. Możesz także przypisać wybrane obrazki produktu wystawiane z jednego konta oraz te, które mają być widoczne na kolejnych.
 • Edytor szablonów opisów ofert Allegro.
  W prosty i szybki sposób wprowadzisz zmiany do swojego szablonu Allegro, a także zaktualizujesz te informacje w ofertach już wystawionych.
 • Masowe działania na liście ofert i produktów
  Zaznacz dowolną liczbę ofert, aby wystawić je, wznowić ponownie lub zakończyć.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).