Wysyłam z Allegro logotyp

Z metody Wysyłam z Allegro skorzystasz bez podpisywania żadnych dodatkowych umów z przewoźnikami, a rozliczysz się bezpośrednio z Allegro. Zamówienia obsłużysz w panelu Sellingo.

 

Jak uruchomić integrację Wysyłam z Allegro w sklepie Sellingo?

Zintegruj Sellingo z Wysyłam z Allegro i wykorzystaj narzędzie do nadawania przesyłek

 

Dzięki integracji możesz w prosty sposób nadawać przesyłki bez podpisywania umowy z przewoźnikiem, korzystając z modułu integracji w Twoim sklepie Sellingo. Dzięki połączeniu Twojego konta Allegro ze sklepem internetowym zyskasz możliwość bezpośredniej integracji i zamawiania różnych przewoźników, w zależności od wyboru ich przez klientów.

 

  • Nadaj wiele przesyłek jednocześnie.
  • Automatycznie utwórz i wydrukuj list przewozowy dla wielu przesyłek naraz.
  • Automatycznie generuj i drukuj etykiety nadawcze do zamówień.
  • Zamów odbiór paczek przez odpowiedniego kuriera z wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

 Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).