logotyp Trustistio
Trustisto to platforma do automatyzacji działań marketingowych, aby zwiększyć sprzedaż w e-commerce w sklepach internetowych. Trustisto opiera się na trzech filarach: identyfikacji, optymalizacji i retargetingu klientów. Trustisto to platforma, która pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu w branży e-commerce.

Zintegruj Sellingo z Trustisto!

 

Integracja z Trustisto jest bardzo prosta, a dzięki wykorzystaniu automatyzacji możesz skutecznie zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem Twojego sklepu Sellingo. Połączenie z Trustisto sprawdzi się zarówno w przypadku małych jak i dużych sklepów internetowych.


Jak uruchomić integrację Trustisto w sklepie internetowym?

1. Zaloguj się w panelu administracyjnym sklepu i przejdź do Integracje ⇨ Pozostałe integracje.
2. Kliknij integrację Trustisto.
3. Zaznacz pole Włącz integrację.
4. Wklej swój kod, a następnie zapisz zmiany. Skąd wziąć kod strony?


Po więcej szczegółów sięgnij po nasz samouczek:
Jak uruchomić integrację Trustisto w sklepie Sellingo?


Filary działania platformy Trustisto:

 

Customer Data Platform - pozwala na gromadzenie danych na temat klientów w Customer Data Platform. Dzięki temu platforma automatycznie stworzy profile Twoich klientów i będzie je segmentować, aby potem przechowywać bezpiecznie dane w chmurze. Wszystkie zgormadzone dane pozostają własnością sklepu, przez co można je wykorzystać w dowolnym momencie do działań marketingowych na wybranej grupie klientów.

 

Optymalizacja działań - mająca na celu zwiększenie współczynnika konwersji - to wykorzystanie takich narzędzi jak social proof czy fomo. To elementy, które mają wpływać na decyzje zakupowe klientów i zachęcać ich do dokonywania zakupów. Dzięki zbieranym we wcześniejszym etapie danym, proces optymalizacji jest jeszcze bardziej skuteczny.

 

Retargeting - aby ponownie zaangażować klientów, którzy z różnych przyczyn opuścili stronę sklepu internetowego. Platforma automatycznie kontaktuje się z klientami, którzy porzucili koszyki zakupowe i zaprasza ich do dokonania ponownych zakupów tych klientów, którzy dokonali zakupów w przeszłości.

 

Połączone trzy filary pozwolą na skuteczne zwiększanie sprzedaży na rynku e-commerce, przy wykorzystaniu automatyzacji i uczenia maszynowego. To właśnie Trustisto pomaga sklepom w osiągnięciu sukcesu na rynku e-commerce.
Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).