Z pewnością nieraz widziałeś oprawioną złotem literę „e” na stronach topowych sklepów internetowych – to właśnie Trustbadge®, emblemat jakości naszego partnera – Trusted Shops. Chciałbyś, aby ten symbol zaufania znalazł się również w Twoim sklepie internetowym? Sprawdź, jak możesz go zdobyć poprzez integrację sklepu internetowego Sellingo z Trusted Shops.

Partnerska oferta specjalna dla użytkowników Sellingo


Nie zwlekaj, ponieważ właśnie teraz Trusted Shops udostępnia specjalną ofertę promocyjną skierowaną do klientów posiadających sklepy internetowe na naszej platformie, dobieraną indywidualnie pod Ciebie! Aby dowiedzieć się więcej, oddaj się w ręce specjalistów z Trusted Shops. W formularzu  w rubryce „Nazwa Partnera” wpisz – Sellingo lub Grupa eSprzedaź, a w ciągu kilku dni roboczych odezwie się do Ciebie handlowiec ze specjalnie dedykowaną ofertą!

Czym jest Trusted Shops?


Trusted Shops to certyfikat jakości dla sklepów internetowych, który potwierdza zgodność z ponad 70 kryteriami jakości Trusted Shops. Dzięki temu możesz zwiększyć zaufanie klientów do Twojego sklepu internetowego, a tym samym szanse na dokonanie przez nich zakupów. Trusted Shops jest jedną z 32 firm na świecie, które są na liście oficjalnych partnerów Google w zakresie opinii.


Co zyskujesz dzięki integracji sklepu internetowego z Trusted Shops?

 • Znak jakości Trusted Shops. Trustbadge® – to synonim jakości, emblemat, który pokazuje, że Twój sklep internetowy przestrzega ścisłych wytycznych, jest przejrzysty dla kupujących i działa zgodnie z lokalnymi i europejskimi przepisami.
 • Ochrona Kupującego. Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy dla klienta ważna przez 30 dni od daty zakupu na transakcję do 10 000 zł.
 • System zbierania opinii. To właśnie pozytywne opinie w znaczący sposób napędzają sprzedaż. Decyzje konsumenckie przykładają ogromną wagę na poczucie zaufania i rzetelności podczas wyboru produktu.
 • Prośby o opinie. Twoi klienci nie zapomną jej zostawić, ponieważ personalizacja e-maila z taką prośbą pozwoli Twojemu sklepowi internetowemu wyróżnić się na tle konkurencji i pozostawić pozytywne wrażenie.
 • Strona zoptymalizowana pod SEO i zindeksowana przez Google. Możesz zobaczyć ogólną ocenę sklepu. Zawiera ona wszystkie wystawione opinie i umożliwia ich filtrowanie.
 • Kreator Postów – w eTrusted możesz udostępnić i dostosować swoje najlepsze opinie dzięki Kreatorowi postów. Social media to źródło informacji dla konsumentów, którzy chętnie chcą dowiedzieć się czegoś więcej o marce przed zakupem produktu. 
 • Smart Review Assistant – narzędzie generujące profesjonalne i spersonalizowane odpowiedzi na opinie kupujących dzięki sztucznej inteligencji oraz uczeniu maszynowemu. Interakcja sprzedawcy z konsumentem również ma znaczący wpływ na Twój pozytywny wizerunek, a pozytywny wizerunek, to lepsza sprzedaż.
 • Integracja z Google, która pozwala automatycznie przesyłać treści niezbędne do wyświetlania gwiazdek w Google Ads i Google Shopping.
 • Trusted Shops wesprze Cię również w zakresie spełniania wymogów prawa e-commerce.

Trusted Shops to bezpieczeństwo, wiarygodność, kompleksowa ochrona kupującego i sprzedającego, a także pomoc specjalistów, którzy zadbają o Twój obraz w sieci. Dołącz do prestiżowej grupy posiadaczy złotego znaku jakości Trusted Shops już dziś i podaruj swojemu sklepowi internetowemu klarowność, na jaką zasługujesz. Spraw, aby Twoi klienci poczuli się u Ciebie bezpiecznie, a ich opinie sprawią, że Twój sklep internetowy na Sellingo zapełni się wzmożonym ruchem. 

Zintegrowanie Twojego sklepu internetowego na Sellingo z Trusted Shops jest proste


Najpierw zaloguj się na swoim koncie biznesowym Trusted Shops i pobierz swój Trusted Shops ID. 

 1. Zaloguj się w panelu administracyjnym sklepu i przejdź do Integracje ⇨ Pozostałe integracje.
 2. Kliknij integrację Trusted Shops.
 3. Zaznacz pole Włącz integrację.
 4. Wklej swój Trusted Shops ID.
 5. Ustaw pozostałe opcje według potrzeb, a następnie zapisz zmiany.

Jak uruchomić integrację Trusted Shops w sklepie Sellingo?


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).