jak tanio nadać paczkę

Sendego.pl jest systemem nadawczym pozwalającym wysyłać tanie przesyłki kurierskie bez umowy. Wystarczy posiadać aktywne konto w panelu eSprzedaż, doładować portfel i można już nadawać przesyłki w niezwykle konkurencyjnych cenach. Sprawdź cennik InPost. Dzięki integracji z Sendego nadasz swoją przesyłkę za pomocą jedynie kilku kliknięć. Możliwość płatności BLIK przy każdej paczce!


Chcesz wysłać paczkę kurierem?

W Sendego nadasz tanie przesyłki krajowe lub do paczkomatów realizowane przez InPost. Sprawdzisz ile kosztuje nadanie paczki InPost, a także dowiesz się jak nadać przesyłkę kurierską.


Jak uruchomić integrację Sellingo z Sendego.pl?

Zintegruj Sellingo z Sendego i ciesz się z szybkiej i bezpiecznej wysyłki zamówień!

 

Sendego.pl jest serwisem nadawczym pozwalającym wysyłać paczki i przesyłki kurierskie bez umowy, na zasadzie systemu prepaid lub przez szybką płatność BLIK. Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na stronie Sendego.pl, doładować konto i już można nadawać przesyłki w niezwykle konkurencyjnych cenach. W Sendego nadasz swoją przesyłkę za pomocą jedynie kilku kliknięć. Przejrzysty i prosty formularz nadawczy ułatwi Ci zamówienie odbioru i dostawy kuriera. Formularz nadawczy został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najbardziej zoptymalizować cały proces. Zapiszesz więc w nim swoje szablony paczek, a także zapiszesz najczęściej używane adresy w książce adresowej.

 

Ponadto dzięki integracji z Sendego.pl:

  • Udostępnisz metodę Sendego Twoim klientom Allegro.pl.
  • Zaoferujesz klientom możliwość wysyłki towaru do Paczkomatów, jak i kurierem InPost.
  • Udostępnisz płatności BLIK lub Prepaid.
  • Udostępnisz klientom szybkie zwroty.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).