Polskie ePłatności to trzecia największa firma w branży płatności i terminali płatniczych w Polsce. W ciągu trzech lat firma ta prawie siedmiokrotnie zwiększyła liczbę obsługiwanych terminali. W 2020 roku PeP zostało przejęte przez duński Nets - europejskiego lidera rynku płatności, największego obok PayU. Ma to przyczynić się do jeszcze większego rozwoju technologicznego platformy. 

 

Jak uruchomić integrację z PeP?

Zintegruj Polskie ePłatności z Sellingo


Dzięki integracji Poskich ePłatności z Twoim sklepem internetowym Sellingo w szybki i prosty sposób udostępnisz wygodne płatności Twoim klientom. Ponadto możesz zarządzać sprzedażą w niezwykle sprawny sposób, w panelu administracyjnym Sellingo.

 

Jakie korzyści zyskasz, gdy zintegrujesz Polskie ePłatności z Sellingo?


  • Gotowe szybkie płatności, ekspresowo włączane w sklepie internetowym Sellingo, dla Twoich klientów online.
  • Szereg planów i integracji przyspieszających działanie płatności online w Sellingo.
  • Dokonywanie płatności międzynarodowych przez klientów - w ramach integracji jest dostępnych 160 walut do wyboru. Klienci płacą w walucie jaka im odpowiada, a Ty otrzymujesz wpłaty w wybranej przez Ciebie walucie (bez dodatkowych opłat za przewalutowanie).
  • Ponad 30 udostępnionych w ramach Polskich ePłatności metod dokonywania płatności za zakupy w Twoim sklepie online, aby klienci mieli do dyspozycji wygodną i spełniającą wszelkie oczekiwania metodę płatności.
  • Szybka i bezproblemowa integracja z Sellingo oraz wykorzystanie Secure Form - formularza, który pozwala na błyskawiczne dokonanie płatności, a sam w sobie jest przejrzysty i łatwy w obsłudze.
  • Dzięki wykorzystaniu API zintegrowanie Sellingo z Polskimi ePłatnościami jest niezwykle proste, a ponadto jest to usługa idealnie dopasowana do Twojego sklepu internetowego.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).