Poczta Polska

Poczta Polska to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny i najpopularniejszy przewoźnik korespondencji, paczek i innych przesyłek w naszym kraju. W ostatnich latach Poczta Polska przeszła modernizację wprowadzając system Envelo, a także inne usługi pozwalające jej na równi konkurować z prywatnymi firmami.


W ramach integracji dodano usługi Pocztex 2.0 Kurier i Pocztex 2.0. Nowa oferta umożliwia doręczenie przesyłki następnego dnia po nadaniu, a w niektórych miastach nawet tego samego dnia. W ramach integracji Pocztex 2.0 dostępna jest dostawa przesyłek do punktów odbioru, która obejmuje już ponad 17 tys. lokalizacji w całej Polsce.

 

Jak uruchomić integrację Sellingo z Pocztą Polską?

Zintegruj Pocztę Polską z Sendego

 

Integracja umożliwia skorzystanie usług z najstarszego i renomowanego przewoźnika Twoim klientom sklepu online. Poczta Polska, to przewoźnik, który działa na równi z prywatnymi kurierami i pozwoli obsłużyć Twoje zamówienie bezpiecznie i bezproblemowo.

 

Funkcje integracji Poczty Polskiej ze sklepem internetowym Sellingo:

  • Nadanie przesyłek z karty zamówienia.
  • Hurtowe i automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień.
  • Menedżer przesyłek.
  • Synchronizacja statusów przesyłek.

 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).