PayPal to amerykański pośrednik płatności, który oferuje między innymi płatności międzynarodowe. Powstał z inicjatywy m.in. popularnego ostatnio Elona Muska oraz innych inwestorów lokujących swój kapitał w nowych technologiach.

Rejestracja konta w PayPal pozwala przesyłać kwoty na adres e-mail przypisany do konta, integracja PayPal z Sellingo jest więc bardzo prosta i łatwa w konfiguracji.

 

Jak zintegrować PayPal w Twoim sklepie Sellingo?

Zintegruj PayPal z Sellingo

 

Zintegruj płatności udostępniane przez operatora PayPal z Twoim sklepem internetowym Sellingo i udostępnij nowoczesne i szybkie płatności online klientom Twojego sklepu internetowego Sellingo. Zadbaj o bezpieczeństwo przepływu środków i wiarygodność Twojego sklepu.

 

Zapewnij szybkie i proste zakupy online klientom sklepu internetowego Sellingo

 

1. Zapewnij dokonywanie płatności mobilnych Twoim klientom.

2. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich klientów bez ujawnienia danych finansowych.

3. Oszczędzaj czas Twoich klientów, aby zapłacili szybko i sprawnie.

 


Unowocześnij e-commerce z Sellingo


  • Uprość płatności dla Twoich klientów, aby odbierać i wysyłać środki dzięki zaawansowanej technologii.
  • Zwielokrotnij Twoje przychody - wykorzystaj elastyczne metody płatności znanej i cenionej marki.
  • Postaw na rozwój globalny - przyjmuj środki w ponad 100 walutach na przeszło 200 rynkach, pochodzące z wielu środków płatności.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).