logotyp Paynow

Paynow to nowy operator szybkich płatności od mBank. Niezwykle szybko zyskuje na popularności ze względu na promocje jakie aktualnie udostępnia tj. możliwość korzystania z tej usługi bez ponoszenia prowizji do września 2020 roku. Operator kusi także niskimi prowizjami na start. Ze względu na popularność mBanku i spójną komunikację wizualną operator płatności jest bardzo dobrze rozpoznawalny przez klientów internetowych.

 

Jak uruchomić integrację Paynow w sklepie Sellingo?


Zintegruj sklep Sellingo z Paynow

 

Zintegruj Paynow z Sellingo i poznaj możliwości gotowej integracji przygotowanej przez Sellingo. Dzięki szybkiemu i łatwemu uruchomieniu bramki płatniczej przez wtyczkę, Twoi klienci będą mogli dokonywać wpłat za zamówienia w niezwykle szybki oraz zarazem prosty sposób. Zapoznaj się z dokumentacją API, dzięki której w prosty sposób będziesz zarządzać systemem płatności w sklepie.

 

Korzyści wynikające z integracji Paynow w Sellingo

 

  • 0,95% prowizji od transakcji bez konieczności negocjacji i deklarowanej kwoty obrotu.
  • Prowaizja od transakcji jest jedynym kosztem, jaki ponosisz. Rejestracja i aktywacja usługi są bezpłatne.
  • Wypłata dokonana za pomocą BLIK znajduje się od razu na Twoim koncie bankowym.

 

Co zyskują kupujące, którzy korzystają z integracji?

 

  • Wygoda i szybkość, to cechy ułatwiające klientom dokonanie zakupu.
  • Informowanie na bieżąco o przepływie środków i statusie płatności.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).