Paynow to nowy operator szybkich płatności od mBank. Niezwykle szybko zyskuje na popularności ze względu na promocje jakie aktualnie udostępnia tj. możliwość korzystania z tej usługi bez ponoszenia prowizji do września 2020 roku. Operator kusi także niskimi prowizjami na start. Ze względu na popularność mBanku i spójną komunikację wizualną operator płatności jest bardzo dobrze rozpoznawalny przez klientów internetowych.


Sprawdź jak uruchomić płatności Paynow w swoim sklepie: https://sellingo.pl/pomoc/jak-moge-uruchomic-integracje-paynow-w-sklepie-sellingoZaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).