InPost Paczkomaty

W ramach integracji z Sellingo dostępna jest również integracja InPost Paczkomaty z Allegro. InPost S.A. to operator logistyczny, który działa od 2006 roku w Polsce i jako pierwszy wprowadził system Paczkomatów. Wprowadził konkurencyjne dla usług Poczty Polskiej rozwiązania, które spowodowały zakończenie panującego monopolu Poczty Polskiej na przesyłki o wadze poniżej 50 g.

 

Jak uruchomić integrację Sellingo z InPost Paczkomaty?

Zintegruj InPost Paczkomaty z Twoim sklepem Sellingo


Udostępnij klientom integrację z najszybszym systemem paczkomat w Polsce - InPost Paczkomaty. Jest to idealne rozwiązanie dla Twojego sklepu internetowego. Dzięki naszemu modułowi integracji przez API, możesz:


  • Skonfigurować automatyczne generowanie etykiet, tworzenie wysyłek i zarządzanie rozliczeniami.
  • Dostarczać klientom informacje o stanie przesyłki na bieżąco wraz z wykazem dostępnych paczkomatów, cennikami, statusami przesyłek, informacjami o preferowanym przez klienta paczkomacie (Geowidget).
  • Nadawać indywidualne numery paczek i tworzenie własnych etykiet.

 
Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).