Odbiór towaru w punkcie lub sklepie stacjonarnym

Odbiór osobisty w punkcie lub sklepie stacjonarnym zamówienia to usługa, z której korzystają klienci w celu uniknięcia dodatkowych opłat, wynikających z zamówienia innej dostawy. Klienci podczas składania zamówienia mają możliwość wybrania opcji odbioru osobistego i wybierają preferowany punkt odbioru spośród dostępnych lokalizacji.


 Jak dodać w Sellingo odbiór osobisty?

Udostępnij klientom odbiór osobisty w Twoim sklepie stacjonarnym bądź punkcie odbioru

 

Po otrzymaniu odpowiedniego powiadomienia w wiadomości e-mail lub SMS, klient uda się do wybranego przez siebie punktu odbioru zamówień i podaje dane oraz numer zamówienia pracownikowi, który wydaje lub przygotowuje zamówienie do wydania. Klient może być poproszony o podpisanie potwierdzenia odbioru towaru. 

 

 

Korzyści wynikające z uruchomienia odbioru osobistego w sklepie lub punkcie odbioru

 

  • Oszczędność czasu i środków finansowych klienta.
  • Implementacja promocji lub rabatów, związanych z korzystaniem przez klienta z punktów odbioru osobistego.
  • Kontakt bezpośredni klienta z obsługą sklepu.
  • Łatwiejsze rozwianie wątpliwości związanych z zamówieniem, możliwość zobaczenia "na żywo" towarów.
  • Ustalenie własnych warunków odbioru osobistego.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).