płatności Mobiltek w Sellingo

Mobiltek to system płatności mobilnych. Dzięki integracji z Mobiltek Twoi klienci będą mieli możliwość zapłacić za zamówienie złożone w sklepie SMS-em wysłanym z telefonu, przy użyciu płatności mobilnych oraz Direct Carrier Billing. Mobiltek istnieje od 2002 roku i pomaga firmom czerpać korzyści z rozwiązań informatycznych.


 Jak zintegrować płatności Mobiltek w Sellingo?

Zintegruj Mobiltek z Sellingo!

 

Wykorzystaj płatności operatora Mobiltek i zobacz jak możesz ułatwić klientom dokonywanie płatności w Twoim sklepie internetowym Sellingo. Operator dostarcza na Twoją stronę szybkie i bezproblemowe, bezpieczne płatności online z natychmiastowym efektem. Płatności mobilne to świetna alternatywa dla złożonych form płatności za zakupy dla dzisiejszego e-klienta.

 


 Skorzystaj z usług oferowanych przez Mobiltek w Twoim sklepie Sellingo

 

Płatności mobilne - klienci sklepu online wyślą płatne SMS-y na numer przypisny do danej oferty produktowej, a następnie otrzymają bezpłatny SMS z potwierdzeniem transakcji.


Rozliczenie poprzez Direct Carrier Billing - kwota płatności będzie pobierana bezpośrednio z konta prepaid przypisanego do numeru telefonu Twojego klienta lub dostarczana będzie do jego miesięcznego rachunku przez operatora. Ty, jako sprzedawca otrzymasz informację o tym, że klient opłacił zakup. 
Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).