logo LoanByLink

LoanByLink do system ratalny do założenia w trzy minuty. Dzięki ratom LoanByLink możesz znacząco zwiększyć liczbę klientów, którzy mogą skorzystać z oferowanych przez Ciebie towarów i usług. LoanByLink umożliwia konsumentom zakup droższych produktów w wygodny sposób. 


Jak uruchomić integrację z LoanByLink?

Zintegruj Sellingo z  LoanByLink

 

Umożliwiając rozłożenie na raty zapłaty za zamówienie klientowi, wychodzisz na przeciw konsumentom, chcącym korzystać z nowoczesnych metod płatności, jak również możesz znacznie zwiększyć konwersję. Dzięki rozłożeniu płatności na raty, pozwolisz na dokonanie zakupu klientom, którzy z zadowoleniem mogą zdecydować się na zakup droższych produktów, bez obciążenia dla ich konta bankowego. Dzięki LoanByLink sklep internetowy Sellingo stanie się niezwykle atrakcyjny oraz wzmocni ich lojalność wobec kreowanej przez Ciebie marki.

 

Zalety integracji LoanByLink ze sklepem online Sellingo:


  • Wysoka akceptowalność wniosków o przyznanie rat.
  • W przypadku odmowy banku, dostępność alternetywnego finansowania zakupów.
  • Szybkie przelewy na konto bankowe.
  • Wsparcie techniczne - zarówno po stronie LoanByLink jak i Sellingo.
Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).