UPS

Integracja z kurierem UPS umożliwia powiązanie Twojego konta UPS z Sellingo, co pozwala na zamawianie kuriera bezpośrednio z karty zamówienia. United Parcel Service to amerykańska firma przewozowa, która powstała już ponad 110 lat temu w Seattle, w stanie Waszyngton. Obecnie zatrudnia prawie pół miliona osób na całym świecie i realizuje przesyłki do wszystkich krajów poza tymi objętymi embargiem przez USA.

 

Jak uruchomić integrację Sellingo z Kurierem UPS?

Zintegruj sklep internetowy Sellingo z kurierem UPS

 

Kurier UPS, dzięki udostępnionemu modułowi przesyłek oferuje szybką i bezpieczną integrację z Twoim sklepem Sellingo. Nie musisz być ekspertem IT, żeby włączyć integrację i korzystać z niej na co dzień. Twoi klienci będą mogli wybrać metodę wysyłki UPS przy finalizacji zamówienia dokonanego w Twoim sklepie internetowym. Twoi klienci będą mogli wybrać najlepsze usługi, w tym wysyłkę do punktu UPS Access Point.

 

Funkcje modułu integracji to:

 

  • Nadawanie przesyłek z karty zamówienia.
  • Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień.
  • Menedżer przesyłek.
  • Synchronizacja statusów przesyłek.

 Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).