InPost Kurier

W ramach integracji z Sellingo dostępna jest również integracja InPost z Allegro. InPost S.A. to operator logistyczny, który działa od 2006 roku w Polsce i jako pierwszy wprowadził system Paczkomatów. Wprowadził konkurencyjne dla usług Poczty Polskiej rozwiązania, które spowodowały zakończenie panującego monopolu Poczty Polskiej na przesyłki o wadze poniżej 50 g.

 

Jak uruchomić integrację Sellingo z Kurierem InPost?

Zintegruj Sellingo z InPost Kurier


Umożliwiaj Twoim klientom najszybszy możliwy sposób dostarczenia zamówienia, dzięki integracji przez API z InPost Kurier. Stanowi to idealne rozwiązanie dla Twojego sklepu internetowego, dzięki modułowi integracji przez API.

 

Funkcje integracji Twojego sklepu z InPost Kurier


  • Automatyczne generowanie etykiet, tworzenie wysyłek i zarządzanie rozliczeniami.
  • Dostarczenie klientom informacji o stanie przesyłki na bieżąco, wraz z cennikami, statusami przesyłek.
  • Nadawanie indywidualnych numerów przesyłkom i tworzenie własnych etykiet.

 Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).