Integracja sklepu internetowego z Geis

Geis jest częścią międzynarodowej firmy logistycznej z siedzibą znajdującą się w Bad Neustadt. W ostatnich latach Geis rozszerzył działalność na rynku przesyłek w Polsce po zakupie i przejęciu kuriera K-EX (dawniej Kolpolter Express). Geis zapewnia transport drogą lądową, morską i powietrzną tak, aby Twoje zamówienia docierały do klienta jak najszybciej.


 Jak uruchomić integrację Sellingo z Kurierem Geis?

Zintegruj Twój sklep internetowy z Geis i zacznij wysyłkę zamówień za granicę!

 

Kurier Geis oferuje szereg usług, spośród których możesz wybrać te, które najbardziej pasują do prowadzonego przez Ciebie biznesu. Kurier Geis, którego zintegrujesz w prosty sposób z Sellingo pozwoli Ci na efektywne zarządzanie przesyłaniem zamówień za granicę.

 

Transport, z jakiego możesz skorzystać w ramach integracji Sellingo z Geis, to:

  • Transport paletowy i indywidualny;
  • Transport całopojazdowy;
  • Logistyka kontraktowa;
  • Rozwój, produkcja i dostawa opakowań;
  • Transport morki i lotniczy.

Kurier Geis ciągle dba o rozwój swojej sieci kurierów i wciąż pielęgnuje standardy obsługi klientów. Ponadto Geois jest na bieżąco z logistycznymi trendami, aby profesjonalnie wypełnić proces obsługi zamówień wychodzących z Twojego sklepu Sellingo i dostarczanych do końcowego klienta.

 


Zintegruj Geis w Twoim sklepie internetowym, aby móc uruchomić:

  • Nadanie przesyłki kurierskiej do zamówień jednym kliknięciem.
  • Śledzenie przesyłki w menedżerze przesyłek.
  • Integracja Geis z Allegro.
  • Integracja sklepu internetowego z Geis. 

 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).