logotyp imoje

iMoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski. Oferują wygodną płatność Blikiem, szybkie przelewy, płatność kartą, a także opcję "Zamów teraz i zapłać w ciągu 30 dni" (odroczona płatność Twisto). Bez rejestracji i podawania wrażliwych danych, dostępna dla klientów wszystkich banków, opcja późniejszej płatności - do 30 dni bez żadnych opłat. 


 Jak zintegrować Sellingo z iMoje?

Zintegruj imoje ze sklepem internetowym Sellingo


Sprawdź, jak możesz w prosty sposób udostępnić klientom Twojego sklepu internetowego atrakcyjne metody płatności. Zintegruj imoje z Sellingo i ciesz się z bezpiecznych konwersji oraz szybkich płatności od Twoich klientów. Doceń to innowacyjne rozwiązanie dla Twojego sklepu internetowego.

 

Metody płatności, z jakich skorzystają klienci Twojego sklepu po integracji z imoje


Płatności odroczone - kup teraz, zapłać za 30 dni, to sposób na połączenie korzyści dla kupującego i sprzedającego. W ramach połączenia z imoje płatność za zamówienie kupującego jest finansowana przez operatora Twisto, PayPo lub PragmaGO, co oznacza obowiązek zapłaty w ciągu najbliższych 30 dni od zamówienia towaru. Ty, jako sprzedawca otrzymasz środki od razu, co umożliwia Ci płynne prowadzenie biznesu.


PayPo - klienci mogą dokonywać płatności odroczonych do 30 dni bez rejestracji, operator dokonuje płatności w szybki i bezpieczny sposób, bez pobierania dodatkowych kosztów.


Twisto - bezpieczna i bezpłatna metoda płatności odroczonych, która pozwala klientom na dokonanie zakupu i opłacenie go w ciągu 30 dni.


Buy now pay later PragmaGO - płatności odroczone dla klientów posiadających sklepy B2B. Odroczenie płatności następuje do 60 dni po dokonaniu zamówienia, a sprzedający w sklepie Sellingo nie ponosi żadnego ryzyka, co więcej płatność otrzymuje po dokonaniu zamówienia od PragmaGO.


 

Wykorzystaj portfele elektroniczne i płać wygodnie online

 

Klienci Twojego sklepu internetowego Sellingo, mogą wykorzystać płatności za pomocą portfeli elektronicznych. Jest to niezwykle bezpieczna metoda płatności, ponieważ portfele używają zaszyfrowanych danych karty, zamiast jej numeru. Wszelkiego rodzaju płatności wykonywane z portfela nie wymagają logowania do banku.


GooglePay - płatności klient dokona za pomocą swoich kart, zapisanych na koncie Google. Jest to szybka, prosta metoda płatności w sklepach online.


ApplePay - metoda płatności, która zastąpi klientowi płatność fizyczną kartą płatniczą czy gotówką. Po dodaniu karty do aplikacji Wallet na iPhone'ach klient zapłaci szybko i wygodnie za zakupy, jakich dokona w Twoim sklepie Sellingo.


Skorzystaj z szybkich płatności BLIK - oprócz błyskawicznych płatności BLIK klienci mają do dyspozycji BLIK One Click, pozwalające maksymalnie skrócić czas dokonywania płatności dla klientów powracających do Twojego sklepu Sellingo na zakupy.


Płatności kartą - dzięki integracji Sellingo z imoje, udostępnisz swoim klientom płatność kartą Visa oraz MasterCard.


Pay-by-link - dzięki płatnościom udostępnianym w formie linku, klienci zyskają nowe możliwości dokonywania płatności za zakupy z autoryzacją w aplikacji bankowej.


Obsługa wielowalutowych płatności, tj. PLN, EUR, GBP, USD, CHF, CZK, HUF, RON.


Lease Now - udostępniony zdalny leasing w Twoim sklepie Sellingo umożliwi otworzyć się na nową grupę klientów z sektora B2B oraz zwiększyć sprzedaż; tworzyć specjalne oferty dla klientów sklepu Sellingo; sprawdzić w panelu klienta, na jakim etapie jest jego oferta.

 

Ponadto:

 

  • Automatyczne przelewy tradycyjne.
  • Płatności rekurencyjne.
  • Płatności koszykowe.
  • Rozwiązania płatności w modelu B2B.

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).