integracja furgonetka z sellingo

W ramach integracji z Sellingo dostępna jest również integracja Furgonetki z Allegro, BaseLinker, eBay, Arena i inne.

Furgonetka to operator logistyczny oferujący możliwość korzystania z usług wielu firm kurierskich. Między innymi: DPD, DHL, UPS, InPost, Orlen paczka czy Poczta polska.

Aby zacząć korzystać z usług przewoźnika, konieczne będzie założenie konta w Furgonetka biznes oraz podpisanie umów z wybranymi przewoźnikami. Kiedy już masz konto możesz przystąpić do integracji w sklepie internetowym.  


Jak uruchomić integracje z Furgonetką w sklepie Sellingo?

Zintegruj Sellingo z Furgonetka


Udostępnij Twoim klientom możliwość zamawiania zakupów z Twojego sklepu Sellingo za pośrednictwem Furgonetki - najszybszego kuriera o dopracowanym i prostym systemie. Furgonetka gwarantuje stabilność cen na rynku, abyś nie musiał obawiać się o nagły wzrost wydatków w Twoim przedsiębiorstwie. Istnieje możliwość wystawienia faktury zbiorczej pod koniec miesiąca - co znacznie uprości Twoją pracę. Furgonetka to kurier obecny na rynku nie od dziś i zaufało mu ponad 5 tysięcy sklepów internetowych.


 Ponadto integracja udostępnia:

  • Integrację z Allegro.
  • Synchronizację statusów przesyłek.
  • Dostęp do menedżera przesyłek.
  • Sprzedaż transgraniczną.
  • Nadawanie przesyłek z karty zamówienia.
  • Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek z zamówień klientów.
  • Automatyczne powiadomienia dla klientów.
  • Wycenę przesyłki zależną od wagi lub wartości zamówienia.Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).