FedEx logotyp

Z FedEx rozwiniesz swój globalny biznes e-commerce. Przewoźnik logistyczny FedEx zapewni dostawę zamówienia, złożonego przez klienta w Twoim sklepie, Sellingo pod wskazany adres. Kurier działa na całym świecie od 1984 r. i oferuje szereg korzyści płynących z dostępu do największej na świecie sieci przesyłek lotniczych oraz transportu lądowego.


Jak zintegrować Sellingo z Kurierem FedEx?

Zintegruj FedEx z Sellingo

 

Dzięki naszemu modułowi integracji możesz w szybki sposób połączyć Twoją firmę z przewoźnikiem FedEx. Dzięki temu rozwiązaniu możesz korzystać z kompatybilnego z Twoim sklepem Sellingo narzędzia do obsługi przesyłek oraz wybierzesz rozwiązanie, które działa na ponad 400 aplikacjach. Dzięki temu zintegrujesz swój sklep online z jednym bezpiecznym i renomowanym kurierem FedEx.

 

Kontrola i przejrzystość - możesz bez problemu monitorować przesyłki oraz nadawać zwroty, a także uzyskać spersonalizowaną ofertę usług dla wysyłek e-commerce.

 Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).