eService to największy agent rozliczeniowy w Europie Środkowej. W ciągu roku rozlicza ponad 1,5 mld transakcji bezgotówkowych. Obsługuje między innymi PayByLink, czyli szybki przelew elektroniczny, PayPal, oneClick, Blik, płatności Google i Apple Pay. Spółka należy do PKO Bank Polski i EVO Payments International. 

 

Jak uruchomić integrację z eService?

Zintegruj Sellingo z eService

Dzięki integracji klienci Twojego sklepu internetowego mogą w szybki i bezpieczny sposób dokonać płatności za zakupione towary. Udostępnij swoim klientom wygodne narzędzie, dzięki któremu chętniej będą odwiedzali Twój sklep online.


Skorzystaj ze zniżki na usługi eService w Sellingo!


eService proponuje aż dwa miesiące bezpłatnych płatności. Oznacza to, że nie zapłacisz prowizji za transakcje wykonane kartami płatniczymi oraz Blikiem*. Po tym czasie będziesz mógł skorzystać z bardzo korzystnych stawek prowizji i nie zapłacisz żadnych opłat abonamentowych. To oferta, która z pewnością nie obciąży Twojego portfela.

Udostępnij więc swoim klientom dodatkową opcję nowoczesnych płatności. Dzięki integracji z bramką eService Twój klient będzie mógł zapłacić za zakupy dowolną kartą płatniczą a także Blikiem, GPay czy Apple Pay.

Ty zaś nie zapłacisz za aktywację bramki ani przelew środków na rachunek sklepu. Uruchomienie płatności online z eService też nic Cię nie kosztuje!

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, zarejestruj się na platformie z naszego linku.

 

*Szczegółowa oferta u operatora eService.

 

Usługi e-commerce, których możesz skorzystać integrując się z eService

 

 • Płatności internetowe - wygodne płatności, bezpieczne transakcje dla sklepów internetowych.
 • Płatności mobilne - niezawodne płatności, będące niezwykle wygodną formą uiszczania zapłaty za zakupy z dowolnego mobilnego urządzenia.
 • SafeLink - link do e-płatności, przekierowujący do bramki płatniczej e-commerce.
 • Płatności kartą - kompleksowa obsługa płatności kartą dla rozwiązań omnichannel.
 • BLIK - płatności za zakupy internetowe bez konieczności podawania danych do karty płatniczej czy kredytowej oraz  logowania się do bankowości elektronicznej.
 • Szybkie przelewy online - natychmiastowe transakcje z automatycznym uzupełnieniem danych.
 • Portfele elektroniczne - dokonywanie płatności za pomocą: G Pay, Apple Pay, PayPal.
 • OneClick - płatności za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności podawania danych.
 • Płatności cykliczne - rekurencja, umożliwiająca regularne obciążanie karty płatniczej klienta za usługi abonamentowe lub subskrypcję.
 • E-sklepy i platformy sprzedażowe - efektywna pomoc przy rozpoczęciu biznesu.
 • Integracja z platformami sprzedażowymi - bez długotrwałych i skomplikowanych prac programistycznych.
 • Gotowe moduły płatności - dostępne dla sklepu internetowego Sellingo.
 • EVO Collect - przyjmowanie płatności cyklicznych od Twoich klientów sklepu internetowego. 

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).