eService to największy agent rozliczeniowy w Europie Środkowej. W ciągu roku rozlicza ponad 1,5 mld transakcji bezgotówkowych. Obsługuje między innymi PayByLink, czyli szybki przelew elektroniczny, PayPal, oneClick, Blik, płatności Google i Apple Pay. Spółka należy do PKO Bank Polski i EVO Payments International. 

 

Jak uruchomić integrację z eService?

eService proponuje aż dwa miesiące bezpłatnych płatności. Oznacza to, że nie zapłacisz prowizji za transakcje wykonane kartami płatniczymi oraz Blikiem*. Po tym czasie będziesz mógł skorzystać z bardzo korzystnych stawek prowizji i nie zapłacisz żadnych opłat abonamentowych. To oferta, która z pewnością nie obciąży Twojego portfela.

Udostępnij więc swoim klientom dodatkową opcję nowoczesnych płatności. Dzięki integracji z bramką eService Twój klient będzie mógł zapłacić za zakupy dowolną kartą płatniczą a także Blikiem, GPay czy Apple Pay.

Ty zaś nie zapłacisz za aktywację bramki ani przelew środków na rachunek sklepu. Uruchomienie płatności online z eService też nic Cię nie kosztuje!

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, zarejestruj się na platformie z naszego linku.

 

*Szczegółowa oferta u operatora eService.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).