DotPay

Dotpay to jeden z najpopularniejszych pośredników płatności, udostępniający możliwość szybkich płatności internetowych już od 2001 roku. W ofercie znajduje się wiele nowoczesnych rozwiązań, w tym BLIK.


W związku z połączeniem Przelewy24, DotPay i eCard, wiodącą platformą do obsługi płatności w ramach połączonych spółek jest serwis Przelewy24. To z nią zintegrujesz oprogramowanie dla sklepów internetowych Sellingo. Dzięki wspólnej ofercie największych operatorów płatności na rynku Twoja firma zyska jeszcze więcej możliwości!


Jak zintegrować Przelewy24 ze sklepem Sellingo?

 

Jeśli założysz konto w Dotpay, korzystając z poniższego linku, otrzymasz zniżkę 1,6% na oprocentowanie transakcji

https://panel.przelewy24.pl/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=125786

 


Skorzystaj z możliwości połączenia DotPay i Twojego sklepu Sellingo!

 

Wykorzystaj możliwość zaoferowania Twoim klientom najszerszej oferty usług płatniczych. Dzięki połączeniu Przelewy24, DotPay i eCard operator płatności, którego możesz zintegrować z własnym sklepem internetowym czerpie inspiracje i rozwiązania z każdej z wymienionych spółek i oferuje produkty dopasowane do potrzeb zarówno Twoich, jak i klientów Twojego sklepu online.


 Integracja z Przelewy24 to:

 

  • Największy wybór metod płatności na rynku.
  • Wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.
  • Dopasowanie rozwiązań płatniczych do specyfiki każdej branży i konkretnych potrzeb sprzedających.
  • Szybki, bezpieczny i intuicyjny proces płatności do rozbudowanego systemu raportowego.

 

Formalności są ograniczone do minimum, dzięki czemu przyjmowanie płatności w Twoim sklepie możesz skonfigurować nawet w 1 dzień.
Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).