Dotpay to jeden z najpopularniejszych pośredników płatności, udostępniający możliwość szybkich płatności internetowych już od 2001 roku. W ofercie znajduje się wiele nowoczesnych rozwiązań, w tym BLIK.

 

W związku z połączeniem Przelewy24, Dotpay i eCard, wyłączona została możliwość integracji z Dotpay. Wiodącą platformą do obsługi płatności w ramach połączonych spółek jest serwis Przelewy24.

Dzięki wspólnej ofercie największych operatorów płatności na rynku Twoja firma zyska jeszcze więcej możliwości!

 

Integracja z Przelewy24 to:

- największy wybór metod płatności na rynku
- wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy
- dopasowanie rozwiązań płatniczych do specyfiki każdej branży i konkretnych potrzeb sprzedających
- szybki, bezpieczny i intuicyjny proces płatności dla kupujących
- jasne warunki współpracy i dostęp do rozbudowanego systemu raportowego

 

Formalności ograniczamy do minimum, dzięki czemu przyjmowanie płatności w swoim sklepie możesz rozpocząć nawet w 1 dzień.

 

Jak zintegrować Przelewy24 ze sklepem Sellingo?

 

Jeśli założysz konto w Dotpay, korzystając z poniższego linku, otrzymasz zniżkę 1,6% na oprocentowanie transakcji
https://panel.przelewy24.pl/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=125786

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).