DHL

Integracja z kurierem DHL umożliwia powiązanie Twojego konta DHL z Sellingo. Dzięki takiemu rozwiązaniu zautomatyzujesz zamawianie kuriera po odbiór przesyłek i nadasz je bezpośrednio z panelu Sellingo. DHL to niemiecka firma, która oferuje krajowe oraz międzynarodowe dostawy kurierskie. Ekspresowe usługi pocztowe na całym świecie, działające w ponad 220 krajach. DHL International posiada jedną z największych linii lotniczych na świecie, która wykorzystuje do transportu między innymi takie maszyny, jak Boeing 757 Freighter oraz Airbus A 300.

 

Jak uruchomić integrację z Kurierem DHL Parcel?

Zintegruj DHL z Twoim sklepem internetowym Sellingo

 

Połącz Twój sklep internetowy Sellingo z kurierem, za którego pośrednictwem nadasz przesyłkę krajową i paczkę międzynarodową do dowolnego kraju Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Zapewnisz również wygodną formułę zwrotów klientom w sposób jak najbardziej dla nich wygodny i intuicyjny. Dzięki modułowi, udostępnionemu przez DHL, możesz wykorzystać rozwiązania, aby funkcje DHL24, tj. generowanie przesyłek i listów przewozowych, zamawianie kuriera po odbiór paczek z zamówieniami, informacje o statusie przesyłek były dostępne dla Twoich klientów.

 

Funkcje modułu integracji z DHL, to również:


  • Nadawanie przesyłek z karty zamówienia.
  • Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień.
  • Menedżer przesyłek,
  • Synchronizacja statusów przesyłek.

 
Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).