Integracja z kurierem DHL umożliwia powiązanie Twojego konta DHL z Sellingo. Dzięki takiemu rozwiązaniu zautomatyzujesz zamawianie kuriera po odbiór przesyłek i nadasz je bezpośrednio z panelu Sellingo. Sprawdź także ofertę zintegrowanej usługi Sendego.pl!

DHL to niemiecka firma, która oferuje krajowe oraz międzynarodowe dostawy kurierskie. Ekspresowe usługi pocztowe na całym świecie, działające w ponad 220 krajach. DHL International posiada jedną z największych linii lotniczych na świecie, która wykorzystuje do transportu między innymi takie maszyny jak Boeing 757 Freighter oraz Airbus A 300.

Funkcje modułu integracji

Nadawanie przesyłek z karty zamówienia Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień Menadżer przesyłek
Synchronizacja statusów przesyłek

Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).