Automatyczna wysyłka wirtualnych produktów

Integracja z Automater.pl pozwoli Ci zautomatyzować wysyłkę wirtualnych produktów dostarczanych do klientów w formie cyfrowej w wiadomości e-mail.

Dzięki integracji powiążesz produkty znajdujące się w asortymencie z tymi stworzonymi w systemie Automater. Automatycznie stworzysz transakcję w Automater po odnotowaniu płatności po zakupie w sklepie internetowym, eBay lub na Allegro i wyślesz produkt w kilka minut do swojego klienta.

Co można sprzedawać za pomocą integracji z Automater?

Klucze licencyjne np.:

a) Microsoft Windows, Microsoft Office itp.
b) Klucze do gier na Steam, Uplay, Origin, Epic itp.
c) Kody doładowania telefonów, Google Play, PlayStation Plus itp.
d) Kody promocyjne.

Pliki i produkty cyfrowe np.:

a) eBooki w formacie .pdf, .mobi lub .epub.
b) Zdjęcia.
c) Pliki mp3.
d) Kursy wideo.
e) Formularze, wzory pism.
f) Tutoriale i przewodniki.
g) Arkusze excel.
h) Szablony graficzne ulotek, stron www, wizytówek.
i) Akcje do Photoshopa.
j) ...i wiele więcej!

Gdzie sprzedasz produkty dzięki integracji z Automater?

Połączenie z Automater daje Ci możliwość zautomatyzowania sprzedaży w sklepie internetowym, Allegro, eBay, Arena.pl, a także w Amazon. Po zarejestrowaniu transakcji kod zostanie automatycznie wysłany do klienta. Sprzedaż międzynarodowa odbywa się na tej samej zasadzie. Automater obsługuje powiadomienia w pięciu różnych językach: polskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim i czeskim.

Swoje produkty sprzedasz m.in. na:

a) Allegro.pl
b) eBay w dowolnej wersji językowej.
c) Arena.pl
d) Amazon.com


Jak zintegrować Automater z Sellingo?

Aby zintegrować usługę Automater, podaj wymagane dane, które znajdziesz w swoim panelu Automater. Niezbędne jest podanie informacji o API Key oraz API Secret. Po udanym połączeniu obu usług w karcie produktu pojawi się możliwość powiązania produktu znajdującego się w sklepie z produktem utworzonym wcześniej w Automater. Szczegółową instrukcję znajdziesz na stronie: https://sellingo.pl/pomoc/jak-uruchomic-integracje-sklepu-sellingo-z-automater

UWAGA! O czym należy pamiętać?

Aby automatyczna wysyłka kodów działała prawidłowo, wystarczy, że status płatności zamówienia zostanie zmieniony na Opłacone. Zmiana statusu sprawi, że zamówienie zostanie wysłane. Jeżeli zmiana status zostanie zmieniony drugi raz na Opłacone, produkt cyfrowy nie wyśle się ponownie, chyba że wysyłka nie powiodła się za pierwszym razem, wtedy próba wysłania kodu zostanie ponowiona.

 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).