integracja apaczka z sellingo

W ramach integracji z Sellingo dostępna jest również integracja Apaczka z Allegro, BaseLinker, eBay, Arena i inne.

Apaczka to operator logistyczny oferujący możliwość korzystania z usług wielu firm kurierskich. Między innymi: DPD, DHL, UPS, InPost, Poczta polska czy Fedex. Aby zintegrować sklep internetowy z Apaczka, nie musisz podpisywać umowy. Wystarczy, że założysz konto i wygenerujesz klucze API potrzebne do integracji.


Jak uruchomić integracje z Apaczka w sklepie Sellingo?

Zintegruj Apaczka z Sellingo i wysyłaj zamówienia do Twoich klientów

 

Skorzystaj z naszej gotowej integracji i wysyłaj za pośrednictwem największych przewoźników zamówienia do Twoich klientów. Zyskaj szybki dostęp do integracji z platformami sprzedażowymi i zmapuj dostawy w Twoim sklepie internetowym za pomocą kilku kliknięć myszką. Aby zautomatyzować procesy wysyłkowe nie musisz zatrudniać programisty! Oferujemy doskonałe wsparcie techniczne, więc o wszystko możesz nas zapytać! Pomożemy Ci usprawnić i rozwinąć biznes.

 

Korzyści wynikające ze współpracy z nami

 

Atrakcyjna oferta - indywidualne negocjacje stawek oraz dobór odpowiednich kurierów dla potrzeb Twojego biznesu pozwoli Ci oszczędzać pieniądze i cenny czas.


Pełen zakres usług wysyłkowych - przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe nawet do 150 krajów i obsługuj wszystkie typy przesyłek: paczki, koperty, palety oraz przesyłki niestandardowe.


Rozwiązania technologiczne dla biznesu - dzięki gotowym integracjom z platformami sprzedażowymi, możliwość importu zleceń m.in. z Allegro, nadawanie na umowach własnych, możliwość śledzenia przesyłki i wysyłania komunikacji o statusie przesyłki do klienta końcowego.


Wsparcie i obsługa - zarówno ze strony Sellingo jak i Apaczka możesz liczyć na darmowe wsparcie w procesach reklamacyjnych i technicznych.


Bez zobowiązań - rozliczenia (postpaid lub prepaid) są wygodne i nie wymagane jest minimum wysyłkowe czy podpisywanie umów. Nie naliczane są żadne dodatkowe opłaty za korzystanie z panelu.

 

Dzięki integracji Sellingo z Apaczka skorzystasz m.in. z usług kurierów:


InPost, DPD, UPS, GLS, DHL, FedEx, Poczta Polska, Apaczka Niemcy, AmbroExpress, Pocztex, Rhenus Logistics, Pallex, Hellmann, Geis Global Logistics, iPaczka Same Day Delivery, WawaKurier.

 

Jako funkcje modelu integracji warto wymienić:

  • Integrację z Allegro.
  • Synchronizację statusów przesyłek.
  • Menedżera przesyłek.
  • Sprzedaż transgraniczną.
  • Nadawanie przesyłek z karty zamówienia.
  • Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek do zamówień.
  • Wycenę przesyłki w zależności od jej wagi lub wartości zamówienia.
  • Automatyczne powiadomienia dla klientów.


 


 
Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).