Ambro Express logotyp

Ambro Express to kurier, który specjalizuje się w dostawie przesyłek niestandardowych na terenie Polski i Niemiec. Kurier gwarantuje bezpieczne i terminowe dostawy. Ambro Express posiada 23 oddziałom rozlokowanym na terenie całego kraju możemy zaoferować codziennie transporty i dostawy ładunku.

 

 Jak uruchomić integrację z Ambro Express?

Zintegruj Ambro Express z Sellingo!

 

Połącz Ambro Express z Twoim sklepem internetowym Sellingo i zadbaj o Twoich klientów, dostarczając im zakupiony towar za granicę w bezpieczny i szybki sposób. Kurier realizuje przesyłki krajowe, przesyłki międzynarodowe, home delivery, fulfillment.

 

Co gwarantuje integracja z Ambro Express?

 

Bezpieczeństwo - pewność, że zamówienia złożone przez sklep internetowy Sellingo mogą być doręczane w bezpieczny sposób.

 

Szybkość - dzięki 23 oddziałom w całym kraju, Ambro Express dostarcza przesyłki w systemie next day - kolejnego dnia po odbiorze od nadawcy przesyłki.

 

Oszczędność środków - oferta konkurencyjnych stawek oraz możliwość nadawania przesyłek bez palet, unikając dodatkowych kosztów.

 

 


 Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 04-607, ul. Trawiasta 58. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).