Pomoc Sellingo

wybierz odpowiedni dział lub skorzystaj z wyszukiwarki

Wyszukaj w pomocy
Jak zmienić Banner na stronie głównej? Jakie ma wymiary?

Wymiary domyślne banneru w darmowej skórce sklepu Sellingo to 880px na 350px. Wymiary zmienią się po zmianie wyglądu sklepu w panelu administracyjnym sklepu -> Administracja -> Wygląd sklepu -> edycja skórki i wtedy tam znajdziemy wymiary banneru dla wybranego układu.

Aby zmienić lub dodać banner na stronie głównej sklepu należy po zalogowaniu do Panelu Administracyjnego przejść do karty Reklama, a następnie wybrać z listy Bannery. Otworzy się nam strona z listą bannerów znajdujących się w sklepie - edytujemy wybrany, w tym przypadku będzie to "Banner na stronie głównej".
Szerokość oraz Wysokość - Możliwość zmiany domyślnych wymiarów banneru. Nie zalecamy zmiany wymiarów banneru - są one dopasowane do obecnej skórki sklepu.

Opóźnienie (w sekundach) - Czas pomiędzy przejściami slajdów banneru. W trakcie podanej liczby sekund wyświetlany będzie pojedynczy slajd.

Slajdy - Dodając slajd należy pamiętać o spójnych wymiarach - wszystkie slajdy powinny mieć ten sam rozmiar, aby ładnie wyglądały na stronie.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?