Pomoc Sellingo

wybierz odpowiedni dział lub skorzystaj z wyszukiwarki

Wyszukaj w pomocy
Jak zmienić Banner na stronie głównej? Jakie ma wymiary?

Wymiary domyślne banneru w darmowej skórce sklepu Sellingo to 880px na 350px. Wymiary zmienią się po zmianie wyglądu sklepu w panelu administracyjnym sklepu -> Administracja -> Wygląd sklepu -> edycja skórki i wtedy tam znajdziemy wymiary banneru dla wybranego układu.

Aby zmienić lub dodać banner na stronie głównej sklepu należy po zalogowaniu do Panelu Administracyjnego przejść do karty Reklama, a następnie wybrać z listy Bannery. Otworzy się nam strona z listą bannerów znajdujących się w sklepie - edytujemy wybrany, w tym przypadku będzie to "Banner na stronie głównej".
Szerokość oraz Wysokość - Możliwość zmiany domyślnych wymiarów banneru. Nie zalecamy zmiany wymiarów banneru - są one dopasowane do obecnej skórki sklepu.

Opóźnienie (w sekundach) - Czas pomiędzy przejściami slajdów banneru. W trakcie podanej liczby sekund wyświetlany będzie pojedynczy slajd.

Slajdy - Dodając slajd należy pamiętać o spójnych wymiarach - wszystkie slajdy powinny mieć ten sam rozmiar, aby ładnie wyglądały na stronie.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Zobacz demo Otwórz sklep internetowy Zadaj pytanie
Przekonaj się na żywo jak działa
nasze oprogramowanie
Twój sklep będzie gotowy w 5 minut, wystarczy wypełnić prosty formularz
Chętnie pomożemy
Pracujemy w godzinach 8 - 16
Kontakt
Infolinia: 501 681 935
pracujemy od pon-pt 8 - 16 

Grupa eSprzedaż

Warszawa 05-075 
ul. Wilanowska 39a

Znajdziesz nas
  • facebook