Loader image

Jak uruchomić integrację z PayPal?

 • Jak uruchomić integrację z PayPal?
  Przed uruchomieniem integracji z PayPal należy najpierw założyć konto firmowe na stronie https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home  Po założenia konta w PayPal możemy przystąpić do integracji ze sklepem:

  1. Aby zintegrować usługę należy w pierwszej kolejności zalogować się do Panelu Administracyjnego sklepu, przejść przez Administracja ⇨ Płatności ⇨ Ustawienia lub po prostu kliknąć w link http://DOMENASKLEPU/admin/payments/settings po zalogowaniu.

  2. Aby uruchomić integrację wystarczy uzupełnić dane wymagane do integracji - adres email podany przy rejestracji  3. Po uzupełnieniu powyższych danych sprawdź, czy wszystkie się zgadzają, a następnie ZAPISZ zmiany.

  4. Po zapisaniu zmian możemy wrócić do tabelki płatności w Ustawienia ⇨ Płatności, aby następnie włączyć i edytować informację dotyczącą płatności.

  5. Teraz wystarczy już tylko skonfigurować rodzaj dostawy i płatności, aby włączyć płatność PayPal w Sellingo lub Sellasist

  Jak skonfigurować metody płatności?

  Jak skonfigurować dostawę? Jak stworzyć metody i szablony wysyłki?


  Aby płatność PayPal była widoczna w koszyku, należy ją dopisać do metody dostawy i umieścić w szablonie wysyłki.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).