Sellingo to darmowe oprogramowanie sklepu internetowego

Na pewno zastanawiasz się, dlaczego w pełni funkcjonalny sklep internetowy z hostingiem oraz pomocą techniczną oferujemy zupełnie za darmo. Myślisz - gdzie jest haczyk?

Otóż nie ma żadnego haczyka! Sellingo to zupełnie darmowe oprogramowanie sklepu internetowego! Darmowy pakiet sklepu internetowego sellingo

Grupa eSprzedaż, a także wszystkie jej usługi oraz narzędzia zostały zaprojektowane w myśl idei, która kieruje nami także w biznesie. Wszystko powinno być czytelne i przejrzyste, a nasze narzędzia oraz usługi łatwe w obsłudze, nie tylko dla Twoich klientów ale i dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na wszystkich sprzedawców, dlatego większość naszej oferty dostępna jest także w pakiecie darmowym pozwalającym na rozwinięcie skrzydeł w najtrudniejszym okresie działalności jakim jest start firmy. Wierzymy, że nasza darmowa oferta oraz gratisy jakie otrzymasz dodatkowo, pozwolą Ci na osiągnięcie dochodowej sprzedaży w Internecie. Opłacalnej do tego stopnia, że sam zdecydujesz się przejść na wyższy pakiet, a także na kontynuowanie działalności jako nasz klient. Pamiętaj, że prócz atrakcyjnej oferty, do dyspozycji masz również naszą wiedzę i doświadczenie zawarte w artykułach dostępnych na stronie esprzedaz.com

Pakiety w sklepie Sellingo różnią się od siebie jedynie transferem i pojemnością. Obydwa czynniki odzwierciedlają ilość odwiedzin oraz produktów na stronie sklepu. Są więc bardzo dobrym wyznacznikiem potencjału sklepu internetowego. Transfer zużywany jest wraz z każdym wyświetleniem strony przez Twoich klientów, a pojemność wraz z ilością produktów jakie umieszczasz w sklepie. Przekroczenie jednego lub drugiego w darmowym pakiecie jest niemal jednoznaczne z tym, że sklep się rozwija, jest popularny i przynosi zyski. Cennik oraz przedziały pomiędzy pakietami zostały tak zaprojektowane, aby zmiana pakietu była konieczna dopiero przy uzyskaniu odpowiednich zysków.

Tak więc, naszym głównym celem jest rozwój Twojego sklepu i jego sprzedaży. Abyś jak najszybciej zaczął zarabiać i myślał o kolejnych inwestycjach. Najważniejszy jest pierwszy krok, który w tym przypadku nic nie kosztuje. Przejdź na stronę Sellingo.pl i załóż swój sklep zupełnie za darmo. Do sklepu internetowego otrzymasz także adres email, hosting, pomoc techniczną oraz wszystkie aktualizacje zupełnie za darmo.

Oczywiście w sieci znajdziesz także inne dostępne oprogramowania sklepu internetowego, które również są "za darmo". Pozwól, że wskażę Ci różnicę pomiędzy naszą ofertą, a ofertą konkurencji:

Konkurencja

Sellingo.pl

Instalacja

Darmowe oprogramowania sklepów mają to do siebie, że samemu trzeba je instalować, co w praktyce nie jest proste. W większości przypadków będzie więc potrzebna pomoc specjalisty, a tu ceny zaczynają się od 50 zł netto.

Sellingo instaluje się sam! Wystarczy podać adres sklepu oraz dane osobowe, a sklep wraz z rejestracją domeny zainstaluje się sam na serwerze, a Ty dostaniesz wszystkie dane na email. Możesz korzystać ze sklepu w 5 minut i to zupełnie za darmo.

Hosting

Aby uruchomić „darmowy” sklep musisz kupić hosting dla sklepu, jego koszt to ok. 250 zł netto rocznie.

W Sellingo otrzymujesz hosting wraz z oprogramowaniem! Szybki i bezpieczny hosting z 1GB transferu oraz 500MB pojemności, w zupełności wystarczy do prowadzenia dochodowego sklepu.

Aktualizacje

Darmowe oprogramowania z racji tego, że są darmowe, spychane będą na sam koniec. Aktualizacje robione są bardzo rzadko, a gdy już powstaną, aktualizację trzeba przeprowadzić ręcznie, czyli wracamy do punktu pierwszego i opłaty za pomoc specjalisty.

Sellingo to mocno rozwijane oprogramowanie, a te same aktualizacje dotyczą wszystkich pakietów, także darmowych. Aktualizacje są zupełnie darmowe i wykonują się w pełni automatycznie.

Bezpieczeństwo

Największą wadą darmowych oprogramowań jest to, że są opensource'owe tzn. że ich kod źródłowy dostępny jest dla wszystkich, również dla hakerów, którzy potrafią znaleźć lukę w takim kodzie, a następnie masowo włamywać się na serwery i robić to, na co mają ochotę, z kasowaniem plików włącznie.

Kod źródłowy Sellingo znany jest tylko nam, a dodatkowo posiada najnowocześniejsze zabezpieczenia. Nawet jeżeli sam przez pomyłkę skasujesz wszystkie produkty, każdy sklep ma kopię zapasową, dzięki czemu możemy zawszę przywrócić jego stan do stanu z dnia poprzedniego.

Pomoc techniczna

W darmowych sklepach internetowych zupełnie nie istnieje pomoc techniczna, czy kontakt telefoniczny, jedyne na co możesz liczyć w przypadku jakichkolwiek problemów to uprzejmość innych, bo pomoc oferowana jest wyłącznie na forum, na którym możesz zadawać pytania i czekać cierpliwie, aż ktoś odpisze.

Sellingo posiada profesjonalną pomoc techniczną, która rozwieje każde Twoje pytanie. Pytania możesz zgłaszać przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, a nasi pracownicy odpowiedzą na nie przy najbliżej okazji w godzinach 8 - 17, pracujemy od poniedziałku do piątku.


W Sellingo znaczną różnicą jest możliwość przejścia na płatny pakiet lecz będzie to niezbędne dopiero kiedy sklep stanie się popularny i zacznie przynosić zyski. Cena wyższego pakietu to jedynie 49zł netto miesięcznie.

Co w przypadku gdy nie jestem początkującym sprzedawcą i chcę przenieść swój sklep na oprogramowanie Sellingo lub jestem pewien, że moja oferta bardzo szybko przekroczy transfer lub pojemność w pakiecie darmowym?

W takim przypadku najlepiej od razu wybrać odpowiedni pakiet, na który otrzymasz 14 darmowych dni oraz rabat do 70% na wybrany abonament.